stopeject

stopeject
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2017
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 83% Logan (2017) - Rated 29 Mar 2017
95 83% The Wicker Man (1973) - Rated 20 Mar 2017
100 95% Agora (2009) - Rated 20 Mar 2017
70 21% 12 Years a Slave (2013) - Rated 18 Mar 2017
75 30% War of the Worlds (2005) - Rated 18 Mar 2017
95 83% Prometheus (2012) - Rated 18 Mar 2017
80 47% Underground (1995) - Rated 12 Mar 2017
80 47% Back to the Future (1985) - Rated 12 Mar 2017
85 64% Alien (1979) - Rated 12 Mar 2017
80 47% Ran (1985) - Rated 12 Mar 2017