stormce

stormce
Movie Buff - 123 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2017
Location: Macedonia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 2% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 21 Jan 2018
98 88% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 07 Jan 2018
89 52% The Butterfly Effect (2004) - Rated 16 Dec 2017
40 2% Stranger Things (2016) - Rated 16 Dec 2017
82 45% Snow White and the Huntsman (2012) - Rated 15 Dec 2017
92 60% Stargate (1994) - Rated 15 Dec 2017
86 49% Taken 2 (2012) - Rated 15 Dec 2017
97 80% Saving Private Ryan (1998) - Rated 15 Dec 2017
98 88% Scarface (1983) - Rated 15 Dec 2017
96 75% Logan (2017) - Rated 15 Dec 2017