Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
strad117

Flick Fan - 40 Film Ratings

Member Since: Nov 6, 2017

Location: USA

more Recent Ratings
Check out strad117's...
72 35% True Lies (1994) - Nov 06, 2017
89 72% Children of Men (2006) - Nov 06, 2017
80 40% Grizzly Man (2005) - Nov 06, 2017
80 40% Dances with Wolves (1990) - Nov 06, 2017
85 50% Jaws (1975) - Nov 06, 2017
77 37% Beowulf (2007) - Nov 06, 2017
65 22% Breakfast at Tiffany's (1961) - Nov 06, 2017
90 75% Predator (1987) - Nov 06, 2017
30 2% Friday the 13th (1980) - Nov 06, 2017
85 50% Almost Famous (2000) - Nov 06, 2017