stratle

stratle
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 06 Nov 2018
Location: Russia

more Recent Ratings

100 88% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 06 Nov 2018
100 88% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 06 Nov 2018
95 69% The Martian (2015) - Rated 06 Nov 2018
75 27% Gravity (2013) - Rated 06 Nov 2018
35 7% Hanna (2011) - Rated 06 Nov 2018
100 88% Dead Man (1995) - Rated 06 Nov 2018
80 42% The Man from Nowhere (2010) - Rated 06 Nov 2018
75 27% Inception (2010) - Rated 06 Nov 2018
95 69% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 06 Nov 2018
75 27% Django Unchained (2012) - Rated 06 Nov 2018