stratosx

stratosx
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 18 Dec 2018
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 25% Ko to tamo peva (1980) - Rated 05 Dec 2019
85 14% In the Mood for Love (2000) - Rated 18 Nov 2019
85 14% The Double Life of Veronique (1991) - Rated 18 Nov 2019
83 3% Drowning by Numbers (1988) - Rated 18 Nov 2019
95 46% Brazil (1985) - Rated 18 Dec 2018
95 46% Melancholia (2011) - Rated 18 Dec 2018
95 46% Dead Poets Society (1989) - Rated 18 Dec 2018
100 78% Life of Brian (1979) - Rated 18 Dec 2018
100 78% Rain Man (1988) - Rated 18 Dec 2018
100 78% Lost Highway (1997) - Rated 18 Dec 2018