strickliabil

strickliabil
Movie Buff - 114 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 86% The Verdict (1982) - Rated 06 Feb 2015
90 86% Encounters at the End of the World (2008) - Rated 06 Feb 2015
70 16% Twister (1996) - Rated 06 Feb 2015
80 50% Shrek (2001) - Rated 06 Feb 2015
65 7% The Wedding Singer (1998) - Rated 06 Feb 2015
75 29% Knocked Up (2007) - Rated 02 Feb 2015
82 57% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 02 Feb 2015
80 50% In Bruges (2008) - Rated 02 Feb 2015
70 16% Spider-Man 2 (2004) - Rated 02 Feb 2015
70 16% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 02 Feb 2015