strokie
Recent Ratings
Check out strokie's...
0 3% | American Beauty (1999) - Rated 16 Nov 2017 |
80 67% | Catch Me If You Can (2002) - Rated 16 Nov 2017 |
80 67% | Finding Nemo (2003) - Rated 16 Nov 2017 |
80 67% | The Avengers (2012) - Rated 16 Nov 2017 |
60 28% | Ratatouille (2007) - Rated 16 Nov 2017 |
70 41% | Iron Man 3 (2013) - Rated 16 Nov 2017 |
20 14% | Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 16 Nov 2017 |
90 89% | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Rated 16 Nov 2017 |
10 8% | La La Land (2016) - Rated 16 Nov 2017 |
75 50% | The Matrix (1999) - Rated 16 Nov 2017 |