strripes

strripes
Flick Fan - 46 Film Ratings
Member Since: 28 Apr 2017
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% The Hateful Eight (2015) - Rated 03 May 2017
90 68% Spirited Away (2001) - Rated 02 May 2017
95 90% Rush (2013) - Rated 02 May 2017
95 90% Room (2015) - Rated 01 May 2017
94 79% Trainspotting (1996) - Rated 01 May 2017
88 59% Blood Diamond (2006) - Rated 01 May 2017
87 56% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 01 May 2017
86 53% Yes Man (2008) - Rated 01 May 2017
79 23% In Time (2011) - Rated 01 May 2017
75 14% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 01 May 2017