struth

struth
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 17 Apr 2022
Location: Dunedin , Otago, New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 76% Midnight Cowboy (1969) - Rated 08 May 2022
85 55% A Serious Man (2009) - Rated 08 May 2022
92 76% Saint Maud (2020) - Rated 08 May 2022
100 95% Come and See (1985) - Rated 08 May 2022
85 55% High Life (2018) - Rated 08 May 2022
95 83% Trouble Every Day (2001) - Rated 08 May 2022
78 41% Being There (1979) - Rated 08 May 2022
77 36% Black Narcissus (1947) - Rated 08 May 2022
93 79% Before Sunset (2004) - Rated 08 May 2022
90 69% Before Midnight (2013) - Rated 08 May 2022