stu4ko

stu4ko
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 27% The Great Escape (1963) - Rated 27 Nov 2017
86 87% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 27 Nov 2017
92 93% Taxi Driver (1976) - Rated 27 Nov 2017
96 94% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 27 Nov 2017
76 50% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 27 Nov 2017
75 41% The Apartment (1960) - Rated 27 Nov 2017
77 51% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 27 Nov 2017
65 17% The African Queen (1951) - Rated 27 Nov 2017
70 27% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 27 Nov 2017
60 12% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 27 Nov 2017