Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
stubbzilla

Flick Fan - 74 Film Ratings

Member Since: Jan 18, 2020

Location: Canada

more Recent Ratings
Check out stubbzilla's...
60 1% Nocturnal Animals (2016) - Jan 18, 2020
81 44% Stranger Than Fiction (2006) - Jan 18, 2020
77 27% Breakfast at Tiffany's (1961) - Jan 18, 2020
80 37% Wedding Crashers (2005) - Jan 18, 2020
84 58% Good Will Hunting (1997) - Jan 18, 2020
75 22% The Cabin in the Woods (2012) - Jan 18, 2020
83 54% Who Framed Roger Rabbit (1988) - Jan 18, 2020
82 49% Man on the Moon (1999) - Jan 18, 2020
81 44% Pineapple Express (2008) - Jan 18, 2020
95 91% The Wolf of Wall Street (2013) - Jan 18, 2020