stuck_fugu

stuckfugu
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 20 Mar 2006
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 46% Reservoir Dogs (1992) - Rated 14 Aug 2007
85 14% Requiem for a Dream (2000) - Rated 14 Aug 2007
89 32% A Clockwork Orange (1971) - Rated 14 Aug 2007
78 3% The Godfather: Part III (1990) - Rated 14 Aug 2007
91 64% The Godfather: Part II (1974) - Rated 14 Aug 2007
91 64% The Godfather (1972) - Rated 14 Aug 2007
92 78% Sin City (2005) - Rated 14 Aug 2007
94 89% Fight Club (1999) - Rated 14 Aug 2007
90 46% Donnie Darko (2001) - Rated 14 Aug 2007
90 46% Snatch (2000) - Rated 14 Aug 2007