subsequence

subsequence
Movie Buff - 311 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2013
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55% American Ultra (2015) - Rated 07 Sep 2015
55% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 29 Aug 2015
55% The Duke of Burgundy (2015) - Rated 24 Jun 2015
83% It Follows (2015) - Rated 13 Jun 2015
55% Spring (2014) - Rated 30 May 2015
10 97% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 18 May 2015
55% On the Job (2013) - Rated 26 Apr 2015
55% The Last Stand (2013) - Rated 26 Apr 2015
55% John Wick (2014) - Rated 05 Apr 2015
55% Resolution (2012) - Rated 23 Mar 2015