sucks2Bme

sucks2bme
Movie Buff - 362 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2017
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 71% Lagaan: Once Upon a Time in India (2001) - Rated 22 Mar 2017
80 88% Inglourious Basterds (2009) - Rated 22 Mar 2017
85 93% Dear White People (2014) - Rated 22 Mar 2017
100 99% T2 Trainspotting (2017) - Rated 22 Mar 2017
80 88% Kill Zone (2005) - Rated 16 Feb 2017
62 40% PTU: Police Tactical Unit (2003) - Rated 16 Feb 2017
80 88% A Better Tomorrow (1986) - Rated 16 Feb 2017
95 98% Prison on Fire (1987) - Rated 16 Feb 2017
85 93% The Killer (1989) - Rated 16 Feb 2017
79 85% Three Seasons (1999) - Rated 16 Feb 2017