sulpice

sulpice
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 03 Aug 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 73% Dead Man (1995) - Rated 03 Aug 2013
96 73% Journey to Italy (1954) - Rated 03 Aug 2013
100 90% L'Atalante (1934) - Rated 03 Aug 2013
100 90% The Rules of the Game (1939) - Rated 03 Aug 2013
89 63% Celine and Julie Go Boating (1974) - Rated 03 Aug 2013
100 90% Sátántangó (1994) - Rated 03 Aug 2013
16% Romeo Must Die (2000) - Rated 03 Aug 2013
16% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 03 Aug 2013
12 43% Eastern Promises (2007) - Rated 03 Aug 2013
56 56% The Fly (1986) - Rated 03 Aug 2013