sumi9500

sumi9500
Flick Fan - 83 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 24% Birdman (2014) - Rated 12 Mar 2017
42 15% The Fountain (2006) - Rated 12 Mar 2017
50 17% High and Low (1963) - Rated 12 Mar 2017
60 24% Die Hard (1988) - Rated 12 Mar 2017
60 24% Touch of Evil (1958) - Rated 12 Mar 2017
60 24% Spotlight (2015) - Rated 12 Mar 2017
62 28% The Dark Knight (2008) - Rated 12 Mar 2017
25 12% The Salesman (2016) - Rated 12 Mar 2017
73 45% The Hot Chick (2002) - Rated 12 Mar 2017
82 72% The Notebook (2004) - Rated 12 Mar 2017