sumitken

sumitken
Flick Fan - 96 Film Ratings
Member Since: 10 Nov 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

58 15% Final Destination (2000) - Rated 10 Nov 2008
81 56% Ratatouille (2007) - Rated 10 Nov 2008
72 36% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 10 Nov 2008
92 81% Jurassic Park III (2001) - Rated 10 Nov 2008
95 86% Troy (2004) - Rated 10 Nov 2008
82 57% Corpse Bride (2005) - Rated 10 Nov 2008
70 30% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 10 Nov 2008
90 75% Liar Liar (1997) - Rated 10 Nov 2008
72 36% Hitch (2005) - Rated 10 Nov 2008
75 41% Mulan (1998) - Rated 10 Nov 2008