Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
summerbag

Cinema Addict - 1143 Film Ratings

Member Since: May 9, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out summerbag's...
80 56% Loveless (2017) - May 09, 2018
70 30% Jacob's Ladder (1990) - May 09, 2018
80 56% Home Alone (1990) - May 09, 2018
90 79% Goodfellas (1990) - May 09, 2018
80 56% The Godfather: Part III (1990) - May 09, 2018
60 13% Ghost Town (2008) - May 09, 2018
80 56% Edward Scissorhands (1990) - May 09, 2018
80 56% The Wolf of Wall Street (2013) - May 09, 2018
70 30% Hanna (2011) - May 09, 2018
70 30% Back to the Future Part III (1990) - May 09, 2018