sunka

sunka
Movie Buff - 426 Film Ratings
Member Since: 27 Apr 2013
Location: Slovenia

more Recent Ratings

46% Promising Young Woman (2020) - Rated 29 Jan 2024
94% All of Us Strangers (2023) - Rated 29 Jan 2024
77% The Holdovers (2023) - Rated 29 Jan 2024
21% Planes, Trains and Automobiles (1987) - Rated 16 Nov 2023
21% Evil Does Not Exist (2023) - Rated 16 Nov 2023
94% Lost in Translation (2003) - Rated 02 Nov 2023
46% The Remains of the Day (1993) - Rated 02 Nov 2023
46% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 02 Nov 2023
46% Erin Brockovich (2000) - Rated 02 Nov 2023
46% Wonder (2017) - Rated 04 Aug 2023