supaburger

supaburger
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2020
Location: Ireland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 51% The Kings of Summer (2013) - Rated 14 Jan 2020
75 62% Swiss Army Man (2016) - Rated 14 Jan 2020
58 18% Our Brand Is Crisis (2015) - Rated 14 Jan 2020
80 79% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 14 Jan 2020
78 67% Avengers: Endgame (2019) - Rated 14 Jan 2020
88 91% The Mandalorian (2019) - Rated 14 Jan 2020
80 79% Ramy (2019) - Rated 14 Jan 2020
72 51% Chinese Take Away (2011) - Rated 14 Jan 2020
72 51% The Weasel's Tale (2019) - Rated 14 Jan 2020
80 79% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 14 Jan 2020