supernova83

supernova83
Movie Buff - 412 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2012
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 60% The Addams Family (1991) - Rated 13 Nov 2012
90 60% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 13 Nov 2012
90 60% Sense and Sensibility (1995) - Rated 13 Nov 2012
90 60% Love in the Time of Cholera (2007) - Rated 13 Nov 2012
89 36% Raging Bull (1980) - Rated 13 Nov 2012
91 78% Pride & Prejudice (2005) - Rated 13 Nov 2012
89 36% The Man Who Wasn't There (2001) - Rated 13 Nov 2012
92 85% Baraka (1992) - Rated 13 Nov 2012
90 60% Cast Away (2000) - Rated 13 Nov 2012
88 19% Miss Congeniality (2000) - Rated 13 Nov 2012