superover77

superover77
Flick Fan - 21 Film Ratings
Member Since: 24 Mar 2017
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Watching Netflix & Stan, wish there could only be one. getting over foxtel.

more Recent Ratings

29 7% To Die For (1995) - Rated 24 Mar 2017
97 90% Stranger Than Fiction (2006) - Rated 24 Mar 2017
98 97% Up (2009) - Rated 24 Mar 2017
84 40% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 24 Mar 2017
95 78% Sin City (2005) - Rated 24 Mar 2017
95 78% Snatch (2000) - Rated 24 Mar 2017
19 2% Gravity (2013) - Rated 24 Mar 2017
93 69% Back to the Future (1985) - Rated 24 Mar 2017
88 54% The Hateful Eight (2015) - Rated 24 Mar 2017
69 16% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 24 Mar 2017