supersean99

supersean99
Movie Buff - 174 Film Ratings
Member Since: 13 Sep 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 10% Cujo (1983) - Rated 13 Sep 2015
70 50% Looper (2012) - Rated 13 Sep 2015
60 22% Elf (2003) - Rated 13 Sep 2015
60 22% The Breakfast Club (1985) - Rated 13 Sep 2015
70 50% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 13 Sep 2015
70 50% Saw (2004) - Rated 13 Sep 2015
100 98% Jaws (1975) - Rated 13 Sep 2015
50 10% Paul Blart: Mall Cop (2009) - Rated 13 Sep 2015
70 50% Misery (1990) - Rated 13 Sep 2015
80 78% The Dark Knight (2008) - Rated 13 Sep 2015