Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
supersuper

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Apr 17, 2021

Location: USA

more Recent Ratings
Check out supersuper's...
54% The Tenant (1976) - Apr 17, 2021
89% Gozu (2003) - Apr 17, 2021
66% Mad Max (1979) - Apr 17, 2021
43% Shutter Island (2010) - Apr 17, 2021
54% The Exorcist (1973) - Apr 17, 2021
89% The Boxer's Omen (1983) - Apr 17, 2021
43% There Will Be Blood (2007) - Apr 17, 2021
32% Black Mirror (2011) - Apr 17, 2021
66% Snowpiercer (2014) - Apr 17, 2021
78% Prince of Darkness (1987) - Apr 17, 2021