Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dogsinspace

Film Freak - 718 Film Ratings

Member Since: Jun 5, 2013

Location: Washington, D.C., USA

more Recent Ratings
94 91% Milford Graves Full Mantis (2018) - Apr 06, 2021
79 47% Electric Apricot (2006) - Apr 06, 2021
10 1% Amos & Andrew (1993) - Apr 06, 2021
1% Face/Off (1997) - Apr 06, 2021
87 77% Bad Trip (2020) - Apr 06, 2021
83 62% Five Element Ninjas (1982) - Apr 06, 2021
85 69% Beauty Is Embarrassing (2012) - Apr 06, 2021
86 73% A Nightmare on Elm Street (1984) - Apr 06, 2021
88 81% Pootie Tang (2001) - Apr 06, 2021
87 77% The Dalai Lama: Scientist (2019) - Jan 17, 2021