suzywt

suzywt
Flick Fan - 32 Film Ratings
Member Since: 23 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 78% The Sixth Sense (1999) - Rated 24 Feb 2019
90 78% Titanic (1997) - Rated 24 Feb 2019
85 59% The Princess Bride (1987) - Rated 24 Feb 2019
80 40% Walk the Line (2005) - Rated 24 Feb 2019
90 78% Gone with the Wind (1939) - Rated 23 Feb 2019
85 59% The Greatest Showman (2017) - Rated 23 Feb 2019
95 92% The Lion King (1994) - Rated 23 Feb 2019
70 20% Isn't It Romantic (2019) - Rated 23 Feb 2019
80 40% The Upside (2017) - Rated 23 Feb 2019
80 40% The Notebook (2004) - Rated 23 Feb 2019