swangy

swangy
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

74 62% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 14 Jan 2015
77 82% The Lunchbox (2014) - Rated 14 Jan 2015
80 88% The Help (2011) - Rated 14 Jan 2015
85 94% The Great Debaters (2007) - Rated 14 Jan 2015
77 82% A Raisin in the Sun (1961) - Rated 14 Jan 2015
77 82% A Beautiful Mind (2001) - Rated 14 Jan 2015
75 73% Boyhood (2014) - Rated 14 Jan 2015
70 32% Love and Other Drugs (2010) - Rated 14 Jan 2015
50 1% The Last Airbender (2010) - Rated 14 Jan 2015
67 18% Friends with Benefits (2011) - Rated 14 Jan 2015