swankypanky

Movie Buff - 104 Film Ratings
Member Since: Jul 23, 2019
Recent Ratings
Check out swankypanky's...
67 21% | Titan A.E. (2000) - Aug 19, 2019 |
88 81% | Good Will Hunting (1997) - Aug 19, 2019 |
77 43% | The Chronicles of Riddick (2004) - Aug 19, 2019 |
96 92% | Arrival (2016) - Aug 19, 2019 |
78 47% | Zombieland (2009) - Aug 19, 2019 |
79 53% | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Aug 19, 2019 |
68 24% | Resident Evil: Afterlife (2010) - Aug 19, 2019 |
70 29% | World War Z (2013) - Aug 19, 2019 |
65 20% | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Aug 19, 2019 |
59 17% | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 19, 2019 |