swasafriend

Movie Buff - 192 Film Ratings
Member Since: Sep 5, 2020
Check out swasafriend's...
70 49% | The Princess Bride (1987) - Sep 23, 2020 |
45 9% | Frankie and Johnny (1991) - Sep 23, 2020 |
78 72% | Dog Day Afternoon (1975) - Sep 23, 2020 |
99 98% | The Godfather: Part II (1974) - Sep 23, 2020 |
73 58% | The Panic in Needle Park (1971) - Sep 23, 2020 |
98 97% | The Godfather (1972) - Sep 23, 2020 |
90 92% | Madagascar (2005) - Sep 06, 2020 |
55 19% | The Blair Witch Project (1999) - Sep 06, 2020 |
85 85% | City Lights (1931) - Sep 06, 2020 |
84 82% | The Silence of the Lambs (1991) - Sep 06, 2020 |