swtirist141

swtirist141
Movie Buff - 299 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2016
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

81 65% Modern Family (2009) - Rated 21 Aug 2016
85 71% Prison Break (2005) - Rated 21 Aug 2016
87 75% The Killing (2011) - Rated 21 Aug 2016
59 35% Boardwalk Empire (2010) - Rated 21 Aug 2016
57 33% Arrow (2012) - Rated 21 Aug 2016
49 25% Justified (2010) - Rated 21 Aug 2016
40 17% The Sopranos (1999) - Rated 21 Aug 2016
31 10% South Park (1997) - Rated 21 Aug 2016
76 57% Lost (2004) - Rated 21 Aug 2016
74 54% Once Upon a Time (2011) - Rated 01 Aug 2016