Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
sxm3

Movie Buff - 375 Film Ratings

Member Since: Sep 12, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
36% Last Action Hero (1993) - Sep 15, 2019
79% Predator (1987) - Sep 15, 2019
24% Outbreak (1995) - Sep 15, 2019
79% John Wick (2014) - Sep 12, 2019
92% Die Hard (1988) - Sep 12, 2019
56% The Beach (2000) - Sep 12, 2019
11% Sliding Doors (1998) - Sep 12, 2019
24% Wonder Woman (2017) - Sep 12, 2019
11% Noah (2014) - Sep 12, 2019
18% Avengers: Age of Ultron (2015) - Sep 12, 2019