sydangione

sydangione
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 05 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Fun Fact #1: having a differing opinions doesn't mean you have better taste :-)

more Recent Ratings

96 57% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 06 Oct 2017
98 71% The Texas Chainsaw Massacre (1974) - Rated 06 Oct 2017
98 71% Reservoir Dogs (1992) - Rated 06 Oct 2017
97 62% The Boy in the Striped Pajamas (2008) - Rated 05 Oct 2017
96 57% The Jungle Book (2016) - Rated 05 Oct 2017
98 71% John Mulaney: The Comeback Kid (2015) - Rated 05 Oct 2017
100 93% John Mulaney: New in Town (2012) - Rated 05 Oct 2017
82 15% Jaws 2 (1978) - Rated 05 Oct 2017
99 82% Jaws (1975) - Rated 05 Oct 2017
95 49% An Idiot Abroad (2010) - Rated 05 Oct 2017