sydneynash

sydneynash
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 59% The Rage In Placid Lake (2003) - Rated 27 Aug 2012
55 5% The Waterboy (1998) - Rated 20 Aug 2012
85 50% Clerks (1994) - Rated 20 Aug 2012
80 34% Groundhog Day (1993) - Rated 20 Aug 2012
90 73% Memento (2001) - Rated 20 Aug 2012
60 8% Wild Wild West (1999) - Rated 20 Aug 2012
65 11% The Terminator (1984) - Rated 20 Aug 2012
85 50% Men in Black (1997) - Rated 20 Aug 2012
75 22% Ace Ventura: Pet Detective (1994) - Rated 20 Aug 2012
95 96% Toy Story (1995) - Rated 20 Aug 2012