syed

syed
Flick Fan - 67 Film Ratings
Member Since: 30 Jul 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 94% Blind Date (1987) - Rated 21 Jan 2021
10% National Treasure: Book of Secrets (2007) - Rated 20 Jan 2021
36% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 20 Jan 2021
29% Spider-Man (2002) - Rated 20 Jan 2021
10 94% Into the Badlands (2015) - Rated 20 Jan 2021
87% The Blacklist (2013) - Rated 20 Jan 2021
10% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 20 Jan 2021
29% I Am Legend (2007) - Rated 20 Jan 2021
36% X-Men (2000) - Rated 20 Jan 2021
10% Crouching Tiger, Hidden Dragon (2000) - Rated 20 Jan 2021