Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
t0KDLt

Flick Fan - 14 Film Ratings

Member Since: Dec 28, 2019

more Recent Ratings
95 96% Rectify (2013) - Dec 28, 2019
80 82% The Bourne Identity (1988) - Dec 28, 2019
78 53% We Bought a Zoo (2011) - Dec 28, 2019
79 64% Bridget Jones's Diary (2001) - Dec 28, 2019
77 42% WALL·E (2008) - Dec 28, 2019
80 82% Matilda (1996) - Dec 28, 2019
72 21% The Wolf of Wall Street (2013) - Dec 28, 2019
79 64% What's Eating Gilbert Grape (1993) - Dec 28, 2019
65 3% Sex and the City (2008) - Dec 28, 2019
77 42% Inside Out (2015) - Dec 28, 2019