Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
t0pJ6G

Flick Fan - 15 Film Ratings

Member Since: Oct 5, 2019

more Recent Ratings
90 80% The Day Shall Come (2019) - Oct 05, 2019
85 60% Four Lions (2010) - Oct 05, 2019
90 80% Brightburn (2019) - Oct 05, 2019
85 60% The Terminator (1984) - Oct 05, 2019
75 36% War of the Worlds (2005) - Oct 05, 2019
50 13% Alien (1979) - Oct 05, 2019
100 96% District 9 (2009) - Oct 05, 2019
80 46% I Am Legend (2007) - Oct 05, 2019
90 80% Ghostbusters (1984) - Oct 05, 2019
50 13% Life of Brian (1979) - Oct 05, 2019