t1nusk4

t1nusk4
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 06 Aug 2017
Location: Slovakia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 90% Lucifer (2016) - Rated 21 Jan 2018
2% A Million Ways to Die in the West (2014) - Rated 06 Dec 2017
2% Bridget Jones's Baby (2016) - Rated 24 Nov 2017
10 8% Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) - Rated 24 Nov 2017
50 48% Star Trek: Discovery (2017) - Rated 23 Nov 2017
85 76% The Expanse (2015) - Rated 23 Nov 2017
90 83% Stranger Things (2016) - Rated 23 Nov 2017
70 58% Pandorum (2009) - Rated 23 Nov 2017
85 76% The Martian (2015) - Rated 23 Nov 2017
80 68% The Big Sick (2017) - Rated 23 Nov 2017