Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
t8WzmC

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: Oct 28, 2018

more Recent Ratings
90 97% Amores Perros (2000) - Oct 28, 2018
80 54% The Bucket List (2007) - Oct 28, 2018
80 54% Good Bye Lenin! (2003) - Oct 28, 2018
85 85% The Reader (2008) - Oct 28, 2018
80 54% Babel (2006) - Oct 28, 2018
85 85% The Pianist (2002) - Oct 28, 2018
60 11% Twilight (2008) - Oct 28, 2018
85 85% The Usual Suspects (1995) - Oct 28, 2018
20 7% Dude, Where's My Car? (2000) - Oct 28, 2018
10 2% Eurotrip (2004) - Oct 28, 2018