Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
t9eoZM

Flick Fan - 55 Film Ratings

Member Since: Oct 3, 2019

more Recent Ratings
90 80% Life of Brian (1979) - Oct 03, 2019
80 32% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Oct 03, 2019
90 80% Forrest Gump (1994) - Oct 03, 2019
87 66% For a Few Dollars More (1965) - Oct 03, 2019
84 42% North by Northwest (1959) - Oct 03, 2019
78 20% School of Rock (2003) - Oct 03, 2019
80 32% Raiders of the Lost Ark (1981) - Oct 03, 2019
90 80% The Magnificent Seven (1960) - Oct 03, 2019
85 50% John Wick: Chapter 2 (2017) - Oct 03, 2019
90 80% Modern Times (1936) - Oct 03, 2019