Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tB1inV

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: Apr 1, 2019

more Recent Ratings
70 38% Stripes (1981) - Apr 01, 2019
50 19% Clerks II (2006) - Apr 01, 2019
80 72% High Fidelity (2000) - Apr 01, 2019
80 72% Clerks (1994) - Apr 01, 2019
100 98% In Bruges (2008) - Apr 01, 2019
85 88% Full Metal Jacket (1987) - Apr 01, 2019
90 93% 28 Weeks Later... (2007) - Apr 01, 2019
80 72% Starship Troopers (1997) - Apr 01, 2019
80 72% Unbreakable (2000) - Apr 01, 2019
60 25% Blue Streak (1999) - Apr 01, 2019