Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tE6nEd

Flick Fan - 21 Film Ratings

Member Since: May 15, 2018

more Recent Ratings
70 23% Commando (1985) - May 15, 2018
95 83% Cube (1997) - May 15, 2018
95 83% The Truman Show (1998) - May 15, 2018
50 9% The Transporter 2 (2005) - May 15, 2018
95 83% Road Trip (2000) - May 15, 2018
85 50% Liar Liar (1997) - May 15, 2018
90 64% Conspiracy Theory (1997) - May 15, 2018
90 64% Face/Off (1997) - May 15, 2018
90 64% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - May 15, 2018
98 92% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - May 15, 2018