Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tFqcBm

Flick Fan - 72 Film Ratings

Member Since: Feb 1, 2019

more Recent Ratings
80 22% Ant-Man (2015) - Feb 01, 2019
90 56% Training Day (2001) - Feb 01, 2019
90 56% Gremlins (1984) - Feb 01, 2019
95 73% The Lion King (1994) - Feb 01, 2019
85 31% Avatar (2009) - Feb 01, 2019
100 94% Children of Men (2006) - Feb 01, 2019
85 31% The Goonies (1985) - Feb 01, 2019
89 45% The Wolf of Wall Street (2013) - Feb 01, 2019
89 45% Star Trek (2009) - Feb 01, 2019
86 38% The Last Samurai (2003) - Feb 01, 2019