Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tHY8fW

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Feb 16, 2019

more Recent Ratings
75 45% Crazy, Stupid, Love (2011) - Feb 16, 2019
90 90% The Wedding Singer (1998) - Feb 16, 2019
85 70% Night at the Museum (2006) - Feb 16, 2019
85 70% Maverick (1994) - Feb 16, 2019
70 20% American Hustle (2013) - Feb 16, 2019
70 20% Phone Booth (2003) - Feb 16, 2019
60 5% The Tuxedo (2002) - Feb 16, 2019
90 90% The Sound of Music (1965) - Feb 16, 2019
75 45% The World Is Not Enough (1999) - Feb 16, 2019
75 45% The Silence of the Lambs (1991) - Feb 16, 2019