Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tJI8af

Flick Fan - 61 Film Ratings

Member Since: Mar 27, 2019

more Recent Ratings
64 43% Kick-Ass (2010) - Mar 27, 2019
61 37% London Has Fallen (2016) - Mar 27, 2019
64 43% The Maze Runner (2014) - Mar 27, 2019
68 48% Horrible Bosses 2 (2014) - Mar 27, 2019
69 50% Cloverfield (2008) - Mar 27, 2019
66 46% Uncle Drew (2018) - Mar 27, 2019
64 43% Teen Titans Go! To the Movies (2018) - Mar 27, 2019
61 37% Mission: Impossible 2 (2000) - Mar 27, 2019
63 40% Rampage (2018) - Mar 27, 2019
89 81% The Dark Knight (2008) - Mar 27, 2019