Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tWvXbp

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Mar 24, 2019

more Recent Ratings
80 20% The Net (1995) - Mar 24, 2019
15 5% Blades of Glory (2007) - Mar 24, 2019
85 40% Silver Linings Playbook (2012) - Mar 24, 2019
90 70% Enemy of the State (1998) - Mar 24, 2019
90 70% Snatch (2000) - Mar 24, 2019
90 70% Goodfellas (1990) - Mar 24, 2019
80 20% Michael Clayton (2007) - Mar 24, 2019
85 40% Secret Window (2004) - Mar 24, 2019
90 70% The Lovely Bones (2009) - Mar 24, 2019
100 95% Shutter Island (2010) - Mar 24, 2019