Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
taVvrx

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 26, 2018

more Recent Ratings
70 55% Antichrist (2009) - Aug 26, 2018
65 30% Michael Clayton (2007) - Aug 26, 2018
85 85% The Dark Knight (2008) - Aug 26, 2018
70 55% Django Unchained (2012) - Aug 26, 2018
80 75% Zoolander (2001) - Aug 26, 2018
55 5% Flubber (1997) - Aug 26, 2018
60 15% L.A. Confidential (1997) - Aug 26, 2018
65 30% Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 26, 2018
70 55% Ocean's Twelve (2004) - Aug 26, 2018
90 95% Fargo (1996) - Aug 26, 2018