taberenz

taberenz
Flick Fan - 65 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 74% A Christmas Story (1983) - Rated 16 Oct 2007
93 66% Raising Victor Vargas (2002) - Rated 16 Oct 2007
96 92% The Godfather: Part II (1974) - Rated 16 Oct 2007
97 97% The Godfather (1972) - Rated 16 Oct 2007
93 66% Tortilla Soup (2001) - Rated 16 Oct 2007
97 97% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 16 Oct 2007
95 83% Off the Map (2003) - Rated 16 Oct 2007
91 58% Running on Empty (1988) - Rated 16 Oct 2007
93 66% Unbreakable (2000) - Rated 16 Oct 2007
95 83% Overboard (1987) - Rated 16 Oct 2007