Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
tabzilla

Movie Buff - 241 Film Ratings

Member Since: Sep 24, 2020

Location: UK

more Recent Ratings
Check out tabzilla's...
98 90% Digging Up the Marrow (2015) - Mar 28, 2021
84 39% Dead Man on Campus (1998) - Nov 29, 2020
82 23% Big Nothing (2006) - Nov 11, 2020
81 14% The Thing (1982) - Nov 07, 2020
98 90% Cloverfield (2008) - Oct 09, 2020
90 54% 100 Feet (2008) - Oct 06, 2020
93 68% Boogie Nights (1997) - Sep 24, 2020
79 3% The Blair Witch Project (1999) - Sep 24, 2020
84 39% Scary Movie 3 (2003) - Sep 24, 2020
97 85% The Wicker Man (1973) - Sep 24, 2020