Taco0328

taco0328
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 23 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 87% The Phantom Carriage (1921) - Rated 23 Jan 2020
100 87% Singin' in the Rain (1952) - Rated 23 Jan 2020
45 4% Django Unchained (2012) - Rated 23 Jan 2020
74 45% Zero Dark Thirty (2012) - Rated 23 Jan 2020
60 12% A Fistful of Dollars (1964) - Rated 23 Jan 2020
70 29% Captain Phillips (2013) - Rated 23 Jan 2020
62 20% Moneyball (2011) - Rated 23 Jan 2020
82 54% Kung Fu Hustle (2004) - Rated 23 Jan 2020
90 70% Risky Business (1983) - Rated 23 Jan 2020
85 62% Persepolis (2007) - Rated 23 Jan 2020