Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
taco2005

Movie Buff - 105 Film Ratings

Member Since: Mar 19, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out taco2005's...
50 0% Les Misérables (2012) - Mar 19, 2019
91 77% Midnight in Paris (2011) - Mar 19, 2019
90 68% Hugo (2011) - Mar 19, 2019
90 68% Predestination (2014) - Mar 19, 2019
91 77% Star Trek IV: The Voyage Home (1986) - Mar 19, 2019
90 68% Batman (1989) - Mar 19, 2019
90 68% Get Out (2017) - Mar 19, 2019
92 85% Taxi Driver (1976) - Mar 19, 2019
90 68% Spider-Man 2 (2004) - Mar 19, 2019
92 85% Raiders of the Lost Ark (1981) - Mar 19, 2019